Met wat vertraging, vanwege een ongeluk bij afslag Drachten, arriveerden zeven man en één dame bij onze biljartzaal.

Na de koffie en cake gingen we voortvarend van start, en aan het eind van de ochtend stond het 13-3 voor ons. Maar ’s middags, na de versnaperingen in de Lachende Koe, kwam Menaldum terug en eindigde de partij tenslotte met 21-11 in het voordeel van ons. Maar wel met de opmerking dat Menaldum in het nadeel was door de afschaffing van de 105 REGEL (Menaldum speelt op kleinere biljarts).

Het was niettemin een geslaagde dag. Van ons team wonnen Sipke Zuidema en Albert Hoekstra hun beide partijen en Martin Lafleur één partij en een remise. Alle anderen wonnen er één en verloren de andere partij. Ga zo door, team FFBC Libre van Drachten!!

PS. Één van de mensen van Menaldum wil lid bij ons worden na een recente verhuizing. Hij komt een maand proefspelen.

Bert de Jonge